Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.    Dowiedz się więcej    Zamknij ten pasek

Witamy na naszej stronie!



Witam Państwa serdecznie w imieniu POLARIS GROUP.

Grupa Polaris jest przedsiębiorstwem prywatnym i istnieje na rynku polskim od 1989 roku. Jesteśmy producentem elementów do montażu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji.
Prowadzimy działalność produkcyjną, usługową i handlową. Nasze produkty cechują się wysoką jakością. Współpracujemy z polskimi uczelniami i naukowcami poddając nasze produkty badaniom jakościowym, uzyskując w ten sposób wszystkie niezbędne certyfikaty Posiadamy sieć własnych oddziałów.
W roku 2005 Polaris Sp. z o.o. przyznano GAZELE BIZNESU dla najdynamiczniej rozwijających się firm,
natomiast w roku 2008 Polaris otrzymał GEPARDA BIZNESU w tej samej kategorii...
Współpracujemy z kontrahentami z Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, Ukrainy, Łotwy, Litwy, Belgii i Indii . Każdego kontrahenta traktujemy indywidualnie, dlatego postaramy się sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.
Mam nadzieję, że wizyta na naszej stronie internetowej zaowocuje współpracą Państwa i Polaris.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

PREZES ZARZĄDU - Mirosław Spiczonek

Skontaktuj się

  • CENTRALA
    ul. Smoleńska 1b, 85-833 Bydgoszcz
    tel.: 52 372 79 21, 52 363 06 64
    728 450 357, 606 907 891
    office@polaris-group.eu

    DYREKCJA:
    Jacek Fiałkowski
    Dyrektor Generalny
    j.fialkowski@polaris-group.eu

    Tomasz Grajko
    Zastępca Dyrektora ds. Handlowych
    t.grajko@polaris-group.eu

    Karina Zając
    Asystentka Zarządu
    k.zajac@polaris-group.eu



    DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:
    Alina Stefańska
    Główna Księgowa
    a.stefanska@polaris-group.eu

    Hanna Firlej
    Specjalista ds. Księgowości
    h.firlej@polaris-group.eu



    DZIAŁ HANDLOWY - WENTYLACJA:
    Anna Czarnecka
    a.czarnecka@polaris-group.eu
    728 450 357

    Jarosław Pniewski
    j.pniewski@polaris-group.eu
    606 907 891

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY:
    Mirosław Grzybek
    m.grzybek@polaris-group.eu
    660 095 819

    DZIAŁ REALIZACJI INWESTYCJI:
    Anna Nadolna
    a.nadolna@polaris-group.eu
    52 362 91 21

  • Sklep ul. Równa 1, 85-846 Bydgoszcz
    DZIAŁ ROWEROWY:
    tel. 52 342 97 08

    Krzysztof Suchomski
    k.suchomski@polaris-group.eu
    604 550 737

    Żaneta Ryglewicz
    z.ryglewicz@polaris-group.eu

    Sklep ul. Równa 1, 85-846 Bydgoszcz
    DZIAŁ WENTYLACJA:
    tel. 52 362 91 38

    Edward Kafarski
    e.kafarski@polaris-group.eu
    883 352 904


    Godziny pracy:
    pn - pt: 6:00 - 16:00
    soboty: 9:00 - 13:00
  • Oddział Chojnice
    ul. Bytowska 8, 89-600 Chojnice

    chojnice@polaris-group.eu
    tel: 696 072 833

    Godziny pracy:
    pn - pt: 9:00 - 16:00
    soboty: 10:00 - 13:00



    Oddział Gdynia
    ul.Chwaszczyńska 70, 81-571 Gdynia
    tel. 58 629 61 22

    Adrian Kujawski
    a.kujawski@polaris-group.eu
    600 527 280

    Michał Kujawski
    m.kujawski@polaris-group.eu
    502 632 740

    Julia Spiczonek
    j.spiczonek@polaris-group.eu

    Godziny pracy:
    pn - pt: 8:00 - 16:00

"POLARIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


realizuje projekt


"Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B"

- umowa o dofinansowanie Nr w ramach: UDA-POIG.08.02.00-04-072/13-00


Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013

Oś priorytetowa 8: Społeczeństwo informacyjne - zwiększenie innowacyjności gospodarki

Działanie 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B


Fundusze europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.

Polaris Sp. z o.o.
85-833 Bydgoszcz, ul. Smoleńska 1B
tel. +48 52 372 79 21, fax. +48 52 363 06 64
office@polaris-group.eu
NIP 953-21-63-612


realizuje projekt
pt. "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B"


z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B


Niniejszy projekt stawia sobie za cel stworzenie systemu B2B pozwalającego zautomatyzować procesy biznesowe przez Polaris Sp. z o.o. we współpracy z Partnerami biznesowymi. Wykorzystanie nowoczesnej techniki informatycznej pozwoli zautomatyzować wszystkie dotychczasowe procesy biznesowe. Wzrośnie jakość obsługi oraz czas realizacji przetwarzanych danych. Projekt ma na celu zwiększenie efektywności komunikacji na linii Polaris Sp. z o.o. - Partnerzy. Zintegrowanie z Partnerem pozwoli na uzyskanie trwałej współpracy w efekcie pozwoli na uzyskanie przewagi nad konkurentami.


Zasięg: europejski

Umowa o dofinansowanie nr: UDA-POIG.08.02.00-04-072/13-00